Domů » Novinky

2022

Prodej podílů ve společnostech ZTSU, T21 a A-RUS.

2019

Byla úspěšně dokončena II. etapa dodávky pro Kosovo Energy Corporation v hodnotě 7 mil. EUR a tím i celý projekt generální opravy kontinuální dopravy uhlí.Vstup do segmentu technologických zařízení pro výrobu dřevěných pelet.Fúze společností dceřiných společností OOO ALTA URAL a OOO ALTA LIZING se společností OOO ALTA RUS jako nástupnickou společností.Završen proces akvizice společnosti OOO … Read more

2008

Kapitálový vstup do společnosti SE-MI Technology, a.s. (Česká republika). Podpis rámcového kontraktu se společností OAO Magnitogorskij metallurgičeskij kombinat (MMK) na dodávku zařízení pro přípravné práce a zpracování skrývky. Otevření obchodního zastoupení v Doněcku (Ukrajina)

2018

Kosovo Energy Corporation, Kosovo – 1. etapa v hodnotě 6,6 mil. EUR, generální oprava 2 linek kontinuální dopravy uhlí z dolu do elektrárny v délce cca 3 km. Realizována dodávka prvního těžebního komplexu v hodnotě 3,4 mil. EUR pro těžbu uhlí v porubech šachty Novogrodovskaya, Státní důlní podnik Selidovougol na Ukrajině.

2017

Úspěšné ukončení části dodávek na šachtu Šachtoupravlenie Pokrovskoje (Ukrajina) – kontrakt na důlní techniku pro těžbu koksovatelného uhlí v hodnotě 20 mil. EUR. Dodávka a uvedení do provozu strojů a zařízení pro společnost LLP Prommashkomplekt.

2016

Společnosti R.W.S. Wheelset (Kazachstán) bylo v letech 2014–2016 dodáno a uvedeno do provozu zařízení automatické linky na výrobu železničního dvojkolí dle vlastního projektu v hodnotě více než 20 mil. EUR. Ve spolupráci s ALTA-RUS byl pro společnost ZVEZDA-REDUKTOR (Ruská federace) dodán soubor strojů od čtyř renomovaných evropských výrobců v celkové hodnotě 6 mil. EUR. Dodávky důlní techniky pro OAO … Read more

2015

Dodávka technologie zpracování strusky pro společnost Zaporožstal (Ukrajina). Společnosti VSMPO-AVISMA (Ruská federace), světovému lídrovi v oblasti výroby titanových výkovků a obrobků, bylo v letech 2014–2015 postupně dodáno a uvedeno do provozu 12 svislých soustruhů s hodnotou kontraktu více než 10 mil. EUR. Prodej podílu v dceřiné společnosti ŠKODA MACHINE TOOL a.s., odprodej aktivit týkajících se … Read more

2014

Na Ašinském metalurgickém závodě (Ruská federace) byla úspěšně předána 1. etapa modernizace válcovací tratě.

2013

Dodávka největších pásových dopravníků pro hlubinnou těžbu na teritoriu SNS pro OAO SUEK v Krasnojarsku (Ruská federace). Výstavba úpravny uhlí pro Silesia PG Czechowice (Polsko). Kontrakt na dodávku komplexu na těžbu uhlí pro OAO Vorkutaugol (Ruská federace).

2012

Podpis významné smlouvy s OAO Ašinskij metallurgičeskij zavod (AMET) na rekonstrukci a celkovou modernizaci válcovací linky. Podpis kontraktu na dodávku „na klíč“ kompletní technologické linky cihelny OOO KKI, Klincy (Závod keramických výrobků, Brjanská oblast, Ruská federace). Akvizice společnosti DMS s.r.o. (dopravce v oblasti speciálních přeprav).

LOGO-panel3-ALTA
LOGO-panel3-SEMI
LOGO-panel3-DMS