Domů » _TESTOVACI Domů

Komoditní zaměření

ALTA je obchodně průmyslová skupina, která působí na trzích východní a střední Evropy a v poslední době rozšiřuje svoji působnost i na další země.

V oblasti exportu se specializuje na dodávky investičních celků, obráběcích strojů, technologií pro těžbu a zpracování rudných a jiných surovin, zařízení na výrobu stavebních hmot a metalurgie a na obchod s dalšími strojírenskými produkty.

V oblasti importu se společnost zaměřuje především na obor energetiky.

Capabilities

Dapibus imperdiet praesent magnis ridiculus congue gravida curabitur sagittis enim magna inceptos sodales parturient pharetra mollis aenean nostra tellus commodo.

LINKY NA VÝROBU DŘEVĚNÝCH PELET

Dodávky kompletních technologických linek na výrobu dřevních pelet s kapacitou 2 – 4 tuny pelet za hodinu. Našim hlavním posláním je navržení optimálního obchodního a technického řešení.

Zjistit více

LINKY NA VÝROBU DŘEVĚNÝCH PELET

Dodávky kompletních technologických linek na výrobu dřevních pelet s kapacitou 2 – 4 tuny pelet za hodinu. Našim hlavním posláním je navržení optimálního obchodního a technického řešení.

Zjistit více

Kdo jsme

Skupina ALTA je tvořena mateřskou společností ALTA Invest, a.s. a jejími českými i zahraničními dceřinými společnostmi, které poskytují širokou škálu obchodních, engineeringových, výrobních a finančních služeb v řadě průmyslových oblastí. Obchodní aktivity skupiny ALTA jsou především realizovány prostřednictvím společnosti ALTA, a.s.

Vedle běžné obchodní činnosti plní společnost stále častěji roli generálního dodavatele investičních celků, a to jak při zavádění nových výrobních technologií, tak při rekonstrukci a modernizaci stávajících výrobních kapacit. Prostřednictvím vlastního potenciálu a specializovaných projekčních partnerských organizací zajišťuje pro své zákazníky zpracování projektové dokumentace a provádí nezbytnou technickou pomoc. Spolu s dodávkou zařízení poskytuje zákazníkům rozsáhlou engineeringovou podporu v oblasti zavádění nových technologií výroby. Tuto oblast lze bezpochyby řadit mezi oblasti s nejvyššími rozvojovými možnostmi.

  • Společnost ALTA je aktivním členem Komory pro hospodářské styky se SNS, Regionální hospodářské komory Brno, Svazu strojírenské technologie, Aliance České energetiky, České nukleární společnosti a byla jedním ze zakládajících členů INDUSTRY CLUSTER 4.0.

Naše práce

Kontaktujte nás


ALTA, a.s.
Štefánikova 41
602 00 Brno
Česká republika

+420 541 550 111
office@alta.cz

GPS: 49.2118469N, 16.6016364E


LOGO-panel3-ALTA
LOGO-panel3-SEMI
LOGO-panel3-DMS